Zomeractiviteiten

In de zomermaanden namen wij de inwoners van Arnhem mee op reis! In een tijdsbestek van acht weken hulde SWOA zich in verschillende vakantielanden. Deelnemers en inwoners reisden via  Frankrijk en Italië naar Spanje, met als eindbestemming Duitsland. Alle activiteiten waren zo ingedeeld dat de bijeenkomsten volgens de richtlijnen van het RIVM konden plaatsvinden. 

De locaties werden met behulp van deelnemers groepsbegeleiding versierd in het land van bestemming. De koks en kokkinnen kookten in de middag maaltijden passend bij het land.

Naast de vakantiesferen bij de groepsbegeleiding, organiseerden we diverse activiteiten voor de wijk. In totaal werden er negen wijkactiviteiten georganiseerd, verspreid over verschillende locaties, waaronder:

  • Een Franse lunch (met uiteraard een Frans, alcoholvrij wijntje)
  • Een Spaanse middag met tapas en dans
  • Pizza eten tijdens een Italiaanse middag
  • Een Wijkbarbecue 

De activiteiten werden drukbezocht en erg gewaardeerd.